Bucuroși de oaspeți

Ne puteti contacta prin formularul de mai jos sau și mai bine la tel 0754 592 452

pom.png
Monica.jpg

Monica Prisăcaru

Fondator/Administrator

VIVA FM/ IMPACT FM/STIL MEDIA

0722 568 215

monica@vivafm.ro

Ciprian.jpg

Ciprian Crețu 

Manager Viva FM 

0749 231 052

ciprian@vivafm.ro

Petre.jpg

Petre Gherman 

Președinte Asociația Pentru Localnici

0745 592 452

gherman_petru@yahoo.com

Marius.jpg

Marius Cocoș 

Director Viva FM Suceava

0741 003 002

marius@vivafm.ro

Iulia.jpg

Iulia Sîrghi- Covalciuc

Consilier imagine/Manager Vânzări Viva Fm Suceava

0742 57 1763

iulia@vivafm.ro

Loredana.jpg

Loredana Viziteu

0741 634 747

Director Marketing/Vânzări Viva Fm Suceava

loredana@vivafm.ro

Elena.jpg

Elena Borș

Reprezentant vânzări Viva FM Iași

0740 231 020

Elena.bors@vivafm.ro

Mihaela.jpg

Mihaela Musteață 

Director Marketing Viva FM Iași

0759 037 701

mihaela@vivafm.ro

Madalina.jpg

Burada Mădălina-Georgiana

Asistent Marketing

0757 427 980

madalina.burada@vivafm.ro

Manu.jpg

Manuela Costache

Reprezentant vânzări Viva FM Rădăuți

0749 557 801

manuel@vivafm.ro

Gina.jpg

Gina Poenaru

Director Viva FM Botoșani

0745868397

gina@vivafm.ro

Vrei să ne lasi un mesaj?

Mulțumim pentru interes. Îți vom raspunde în curând. 

Partenerii nostri

Killer.png
manage.png
LOGO PNG.png
jolie copy.png
euroluc.png
1928-papucei.png
bacania.png